Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Поблизу села Бичаль, що на Костопільщині, встановили пам’ятник загиблим повстанцям

На місцевості, де раніше знаходилися Бичальські Хутори, вшанували пам'ять останніх чотирьох вояків УПА, котрі загинули під час бою із НКВедистами у серпні 1955 року.

Церемонію освячення пам’ятника провів настоятель місцевого Свято-Покровського храму УПЦ КП. У заході взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Середа, заступник голови районної ради Юрій Кузнюк, учасники УПА, учнівська молодь, представники громадськості, а також підприємці, котрі сприяли у встановленні пам’ятника.

Нагадаємо, 2017 рік на Рівненщині проголосили роком УПА, цьогоріч відзначають 75-річчя створення Української Повстанської Армії та 110-річчя з дня народження Романа Шухевича.

Урочисті заходи відбудуться і на Костопільщині. Так у селі Гутвин – колисці УПА – пройдуть фестиваль патріотичної пісні та військово-патріотична гра.

http://www.rv.gov.ua/sitenew/main/ua/news/detail/48945.htm

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог