Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

РАЕС у 2017 році вироблено максимальну кількість електроенергії за всю її історію

Енергоблоками Рівненської АЕС у 2017 році вироблено 19 мільярдів 792,9 мільйона кВт год електроенергії, що є максимальним показником за всю історію електростанції. Це на 2,32 млрд. кВт год більше, ніж вироблено 2016 року. Виконання РАЕС річного плану 2017 року з виробництва електроенергії склало 102,7 %.

Станом на 8 годину 2 січня у роботі перебувають два енергоблоки Рівненської АЕС із сумарним навантаженням 1425 МВт. Зауважень щодо роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає.

Енергоблок №1 (ВВЕР-440) перебуває у середньому планово-попереджувальному ремонті, триває 4 доба, проводяться операції за Програмою зупинення блоку.

На енергоблоці №3 РАЕС (ВВЕР-1000) триває 26-а доба планово-попереджувального ремонту. В ремонті - обладнання третього каналу системи безпеки. Всі роботи виконуються згідно з графіком.

За минулу добу енергоблоками РАЕС вироблено 34,4 млн. кВт год електроенергії.

Порушень меж і умов безпечної експлуатації не було. Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах діючих норм.

https://www.rnpp.rv.ua/

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог