Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

РАЕС у фактах: грудень 2017 року

Енергоблоками Рівненської АЕС у грудні 2017 року вироблено 1 млрд. 473 млн. кВт год електроенергії, що складає 104,3% планового завдання місяця. У порівнянні з груднем минулого року електроенергії вироблено на 183 млн. кВт год більше.

З початку року РАЕС вироблено 19 млрд. 793 млн. кВт год електроенергії, що є максимальним показником за всю історію електростанції та більше минулорічного показника на 2 млрд. 325 млн. кВт год та відповідає 102,7% плану.

Коефіцієнт використання встановленої потужності (Кввп) у грудні склав 69,8%, з початку року – 79,7%. Коефіцієнт готовності (Кг) за місяць – 68,6%, за рік – 80,6%.

У грудні 2017 року працювали чотири енергоблоки РАЕС. Виробництво електроенергії ними за місяць склало відповідно 300, 321, 103 та 749 млн. кВт год.

8 грудня 2017 року відключено від енергомережі енергоблок №3 РАЕС (ВВЕР-1000) для проведення середнього планово-попереджувального ремонту тривалістю 240 календарних діб.

30 грудня 2017 року відключено від енергомережі енергоблок №1 РАЕС (ВВЕР-440) для проведення середнього планово-попереджувального ремонту, розрахованого на 39 календарних діб.

20 грудня введено в дослідну експлуатацію комплекс з переробки радіоактивних відходів на РАЕС, який є першим на діючих атомних електростанціях України.

Під час технічної наради на РАЕС обговорено питання можливої співпраці у сфері ядерної енергетики з компанією Westinghouse Electric Company.

З 5 по 8 грудня на Рівненській АЕС в рамках проведення Всеукраїнського тижня права представники юридичного управління РАЕС надавали безкоштовну правову допомогу з питань реалізації та захисту прав людини.

Учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Рівненщини та Волині змагалися за призи Рівненської АЕС під час брейн-рингу та конкурсу рефератів на тему «Ядерна енергія та світ» в інформаційному центрі «Полісся».

У грудні завершився перший семестр «Ядерної школи РАЕС» вперше започаткованої на електростанції за ініціативою генерального директора Павла Павлишина та при підтримці відокремленого підрозділу Українського ядерного товариства (УкрЯТ) при РАЕС.

Вшосте делегація Департаменту з ядерної та радіаційної безпеки (Держатомнагляд) Міністерства з надзвичайних ситуацій Республіки Білорусь відвідала Рівненську АЕС задля набуття досвіду регулювання безпеки атомних станцій.

https://www.rnpp.rv.ua/raes-u-faktax-grudend-2017-roku.html

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог