Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Про портал

Регіональний інформаційний портал „Рівненщина”

Рівненська державна обласна бібліотека створює віртуальний ресурс в мережі Інтернет „Регіональний інформаційний портал „Рівненщина”. Портал сприяє отриманню користувачами найрізноманітнішої соціально-побутової інформації.

Крім каталога сайтів на порталі розміщено повнотекстову інформацію про заклади, які не мають своїх сайтів, представлено об’ємний банк інформації про товари, послуги, ціни підприємств різних форм власності. На порталі Ви знайдете інформацію про адміністративно-територіальний устрій та владні структури, видатних діячів та почесних громадян краю, зможете відвідати заповідники та пам'ятні місця, довідатись до якого навчального закладу вступити, отримати необхідну довідку з правоохоронних, соціальних питань, бізнесу та економіки. Дізнатися де і які товари придбати для дому та сім'ї, вибрати найзручніші транспортні послуги, найкращі туристичні агентства, кафе, бари, ресторани. І ще багато, багато цікавої інформації.

Аналогічні портали створені в усіх регіонах України, тому ділові люди, завдяки чіткій системі навігації, зможуть вивчити кон’юнктуру ринку Рівненщини та областей України, здійснити пошук ділових партнерів.

 

На порталі представлені і щоденно поновлюються "Новини" різної тематики.

Обмеження:
Ми реєструємо сайти та підприємства, організації тільки Рівненського регіону.

Дадати інформацію на портал!

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог