Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Терміт. Приватне підприємство

ПФ "Терміт" займається розробкою передових технологій в хімічній і будівельній галузі. Виробництвом полімерів ПГМГ (полігексаметіленгуанідінгідрохлорід).

Спільними зусиллями з науковцями Дніпропетровського хіміко-технологічного університету розроблений, запатентований і налагоджений випуск сировини для виготовлення дезактиваторів, флокулянтів та антисептичних засобів.

Терміт "Рівне" - єдине підприємство в Україні проводить синтез і виробляє продукт ПГМГ (полігексаметіленгуанідінгідрохлорід), ПГМГ-фосфат, ПГМГ-бігуанідін, як сировина для виготовлення препаратів очищення питної води (замінник хлорки) на Міськводоканал України.

Проходить випробування препарат ЧАС (четвертинні амонієві сполуки ) один з важливих компонентів для дезінфікуючих засобів проти інфекції туберкульозу.

Налагоджено випуск і запущено виробництво на основі передових технологій природних органічних добрив «Рівненські висококонцентровані гумати» з торфу гумат калію, гумат амонію, гумат натрію.

Як вторинна сировина приватна фірма "Терміт" почала випускати декоративні штукатурки, водоемульсійні фарби і різні види грунтовок.

Виробництво оснащене сучасним обладнанням з використанням новітніх технологій.

Контакти: 

Рівненська обл., Рівненський р-н, с. Городок, вул. Барона Штейнгеля, 145"В"

Тел.: +38 (0362) 61 83 64

Тел. моб.: +38 (067) 362 10 53

Е-mail: info@termitua.com

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог