Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Костопільський район

Костопільський район

Костопільський завод скловиробів

ПрАТ «Костопільський завод скловиробів» - сучасне обладнання та технології від провідних компаній на ринку скляної галузі таких як «Emhart» та «Bottero». Технічні потужності підприємства дають змогу виготовляти в рік 370 млн. шт. скловиробів.

Продукція:

Музей Лісу

Музей Лісу розташований неподалік м.Костополя Рівненської області (1км).

ДП Костопільське лісове господарство

Державне підприємство «Костопільський лісгосп» створено у 1939 року. На базі колишніх польських державних і поміщицьких лісів. Лісгосп складався із шести лісництв.

На даний час державний лісовий фонд Костопільського лісгоспу становить понад 38162 га. Він розділений між сімома лісництвами, а саме:

АвтоРазборка

Ми спеціалізуємося на продажу оригінальних б / у запчастин до сідельних тягачів та мікроавтобусів. Пропонуємо великий асортимент б / у запчастин до автомобілів DAF, Renault, Mercedes-Benz, Volkswagen. У продажі є причепи та напівпричепи, будки тентові та холодильні, холодильні установки.

Костопіль NEWS

Усі новини Костопільщини. Інформаційний сайт.

Місто. Район. Анонси. Політика. Влада. Культура. Спорт. Відеофакт. Фотофакт.

Підприємство з виробництва меблів та МДФ фасадів торгова марка "СКАЙС"

Підприємство з виробництва меблів та МДФ фасадів торгова марка "СКАЙС".

Спеціалізація:

- виробництво сучасних якісних та функціональних корпусних меблів (модульні системи, меблі для спалень шафи, кухні, дитячі та офісні меблі та ін.);

- виробництво меблевих МДФ фасадів, покритих плівкою ПВХ.

Офіційний веб-сайт Костопільської районної влади

Структура. Керівництво району. Політичні партії. Громадські організації. Новини. Розпорядження. Державна служба. Регуляторна політика. Інвестиційна діяльність. Громадська рада. Правові засади діяльності. Доступ до публічної інформації. Нормативно-правові акти. Консультації з громадськістю. Плани роботи. Громадське обговорення. Керівництво районної ради. Виконавчий апарат. Депутатський корпус.

Костопільський дошкільний навчальний заклад №5 «Ромашка»

Дошкільне виховання та навчання дітей 2-6 років.

Костопільський дошкільний навчальний заклад №5 "Ромашка"

Костопільська газета оголошень

"Костопільська газета оголошень" пропонує розміщення реклами та оголошень. Газета виходить щочетверга та розповсюджується безкоштовно.

Інтернет-магазин меблів "Браво"

Якісні меблі за низькими цінами, з доставкою.

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог