Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Здолбунівський район

Здолбунівський район

Здолбунівська сотня самооборони

Здолбунівська сотня самооборони – громадська організація, метою діяльності якої є сприяння творенню української національної держави з реальною системою народовладдя, втілення ідей української національної революції.

Рекламно-поліграфічна фірма "ПЛАСТІЛІН"

Оперативна поліграфія. Наклейки на ноутбуки. Друк а чашках. Друк нк футболках. Обкладинки на паспорт.Зупинки. Дошки оголошень. Сітілайти. Білборди. Рекламні площі.

Zdolbuniv.com / Здолбунів

Інформаційний ресурс Здолбунівщини. Цей проект працює з 15 січня 2013-го року і об’єднує в собі окрім інформаційного ресурсу велику кількість тематичних підсайтів різноманітного спрямування. Ми намагаємось охопити всі сфери зацікавлень здолбунівчан і якомога ширше висвітлювати міські та районні новини.

ПП «Зодіак»

ПП «Зодіак» є виробничим підприємством, яке виробляє льодяникову карамель типу «монпасье» і «чупа-чупс». ПП «Зодіак» працює на ринку України з 1999 року.

Керівник: Мудрішаємо разом. Керуймо ефективно!

Наш сайт для тих, хто є або хоче стати справжнім Керівником. Управлінцем у громаді: починаючи від керівника товариства співласників житла, закінчуючи лідером квартального комітету, НГО чи благодійгного фонду. Толковим менеджером у бізнесі. Лідером політичних симпатій.

Здолбунів CITY

Вісник громадської організації "ЗЕОН" (м. Здолбунів Рівненської області). Газета «Здолбунів сіті»- це перша соціальна газета Здолбунівщини, яка випускається громадською організацією та існує за рахунок добровільних пожертв.

Новини Здолбунова та Здолбунівського району. Анонси. Аналітика. Розваги.

ПАТ "Волинь-Цемент"

Публічне акціонерне товариство "Волинь-Цемент" (колишній Здолбунівський цементно-шиферний комбінат).
Продукція ПАТ "Волинь-Цемент" використовувалася і продовжує використовуватися для будівництва найбільш важливих і відповідальних об'єктів країни, наприклад, відродження зруйнованих міст в повоєнні роки та їх реконструкцію в часи незалежності України.

Здолбунівський районний методичний кабінет Здолбунівської районної ради Рівненської області

Методичні матеріали, інформація про працівників, форум, контакти.

Здолбунівське благочиння Рівненської єпархії УПЦ

Храми Здолбунівського району.
Церкви, монастирі, культові споруди.
Православна Здолбунівщина.

Інформаційне видання міста Здолбунова. zdolbuniv.info

Історія, фотогалерея, відеогалерея, карта Здолбунова, розклад руху автобусів, перелік сіл району, міський форум, новини.

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог