Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Музика

Музика

Музичний магазин "Меломан"

Вирішили стати музикантом? Ласкаво просимо. Широкий вибір музичних інструментів різних видів, студійної апаратури та кабельної продукції. Ми допоможемо Вам стати зіркою!

Рок-ін-Рівне, музичний портал рок життя м.Рівне

Зацікавлені фанати музичних гуртів завжди хочуть бути в курсі подій у сфері музики, хочуть знати більше про улюблених виконавців свого міста та області, прагнуть поділитись своїм захопленням з іншими.

”Срібна терція" - вокально-інструментальне тріо

Сайт вокально-інструментального тріо „Срібна терція” надає можливість прослухати фрагменти творів. Представляє інформацію про репертуар, музикантів, спонсорів, можливість замовити виступ.

Всеукраїнський фестиваль популярної та рок-музики „Тарас Бульба"

Офіційний сайт Всеукраїнського фестивалю популярної та рок-музики „Тарас Бульба”, який проходить в м. Дубне.

Розміщена інформація про фестиваль, м.Дубне, умови участі, історію фестивалю, учасників, переможців, спонсорів, контактна інформація, фотогалерея фестивалів, історія фестивалів 91-94, 2002-2009 роки.

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог