Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Церкви, монастирі, культові споруди

Церкви, монастирі, культові споруди

Дубенський замок – номінант загальнонаціональної акції «7 чудес України»

Дубно замокУ історії будь-якого міста трапляються події, які звеличують, виокремлюють його на державному рівні та змінюють життя його мешканців. Особливо це помітно на прикладі невеликих містечок, таких як Дубно.

Свято-Гаоргіївський монастир на Козацьких Могилах

Сайт Свято-Георгіївського чоловічого монастиря на Козацьких Могилах. На сторінці представлено матеріали про передумови створення обителі у 1914 році, окремі статті про історію храмів та святинь. Фотогалерея познайомить з краєвидами Козацьких Могил, історичними подіями, пов’язаними з цим краєм.

Корець

Місто, за 60 км від Рівного. Перша писемна згадка про Корець (його названо Корчеськ) в Київському літописі (, який є складовою Іпатіївського списку) датується 1150 р. У 12 ст.

Герб Корця прапор Корця Корецький Свято-Троїцький монастир Корецький Свято-Троїцький монастир

Дубенський район

Дубенський район Історія м. Дубно та Дубенського району. Географічне положення. Історичні місця. Пам'ятки.Карта району. Туристичні маршрути. Історико-культурний заповідник. Тараканівський форт.

Карта Дубенського району Палац князів Любомирських у Дубно Монастир кармеліток у Дубно Тараканівський форт

Корецький район

 Корецький район знаходиться у південно-східній частині Рівненської області. За тектонічними ознаками поверхня, на якій стоїть Корець, - це рівнинне межиріччя із крутосхилими долинами.

Карта Корецького району Корецький Свято-Троїцький монастир

Історична Волинь

Історична Волинь - ресурс створюється рядом обласних бібліотек України про відомих людей Волині, про знамениті місця і споруди розміщені на території колишньої Волинської губернії. Фотогалерея. Статті. Бібліографічні описи.

Поле Берестецької битви

Сайт державного історико-меморіального заповідника "Поле Берестецької битви" (с. Пляшева Рівненської області). Міститься інформація про історію створення музею, фотогалерея, пам'ятки, археолога-дослідника Берестецької битви І.Свєшнікова.

Скит святої Праведної Анни

Знахідка. Персональний сайт К.О.Вертуха. Експедиція до скиту святої Анни, що знаходиться поблизу с. Онишківці Дубенського району. Історія та сучасність. Фото.

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог