Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Наукові, науково-дослідні установи

Наукові, науково-дослідні установи

Інститут сільського господарства Західного Полісся НААН

Державна науково-дослідна установа, що розробляє наукові основи розвитку агропромислового виробництва в Рівненській і Волинській областях.

На даний час структура Інституту включає власне Інститут, який розміщений в місті Рівне та у с. Шубків Рівненського р-ну Рівненської обл., і Волинську ДСГДС, що знаходиться в смт. Рокині Луцького р-ну Волинської обл.

Рівненський державний обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді

Рівненський державний обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді є організатором і координатором роботи з науково-технічного напряму в загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладах області, завдяки тісній співпраці з якими в області з кожним роком активно розвивається мережа творчих технічних об’єднань.

Фізико-технологічна лабораторія водних систем

Сайт Фізико-технологічної лабораторії водних систем (ФТЛВС). Ми працюємо в межах Національного університету водного господарства та природокористування (НУВГП, м. Рівне) як окремий науково-технічний підрозділ у складі науково-дослідного сектору.

 

Науково-дослідний виробничий бізнес-центр НУВГП

Науково-дослідний виробничий бізнес-центр НУВГП, проводить встановлення, навчання і абонементне обслуговування програм.

Рівненський державний центр науково-технічної і економічної інформації (Рівненський ЦНТЕІ)

Рівненський державний центр науково-технічної і економічної інформації створений в серпні 1974 року, підпорядкований Комітету з питань науки і інтелектуальної власності.

Рівне-Суренж. Дослідницький Центр

Волинський центр історичних та геофізичних досліджень «Рівне-Суренж» створений в кінці 2006 року авторами книги «Велич Дулібії Рось. Суренж. (Таємниці Волинської землі)» рівнянами Валентином Дем’яновим та Олексієм Андрєєвим (древні дуліби - засновники Дулібії Рось).

Дослідження «Рівне-Суренж»:

  • Історичні
  • Археогеофізичні
  • Геофізичні геопатогенних зон
  • Біоенергетики людини
 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог