Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Регіональні проекти, програми

Регіональні проекти, програми

Дитяче оздоровлення 2010 року

Приділяючи значну увагу  оздоровленню дітей, на правлінні  Рівненського обласного  відділення Фонду  соціального  страхування з  тимчасової втрати  працездатності під головуванням  голови  првління,  заступника  голови  обласної  державної  адміністрації Ю.С.  Кічатого   основну  увагу  було  зве

Конкурс краси "Афродіта"

Міжвузівський конкурс краси та гармонії серед дівчат "Афродіта".

 

Рівненська обласна молодіжна громадська організація “Євроклуб”

Заснований   та   працював,   як   програма регіонального  благодійного  фонду  "Рівне. Європейський  вибір"   з  2  березня  2006  року під назвою "Рівненський регіональний Євроклуб".

Міжнародний молодіжний табір в с. Мізоч

9-10 травня у смт. Мізоч (Рівненщина) відбувся міжнародний молодіжний табір, метою якого була активізація євроклубівського руху в регіоні, дослідження принципів екологічного (сталого) розвитку та фізична підготовка молоді.

Міжнародний молодіжний історичний пленер «Шляхами наших перемог» для живописців

Положення про проведення міжнародного молодіжного історичного пленеру «Шляхами наших перемог» для живописців з 17 червня по 17 липня 2009 р. 

AIESEC у Рівному "СВІТ без КОРДОНІВ"

AIESEC - це міжнародна організація, що надає можливість молодим людям віднайти та розвинути свій потенціал для здійснення позитивного впливу на суспільство.

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог