Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Будівництво, ремонт, інтер’єр

Будівництво, ремонт, інтер’єр

НДІ Проектреконструкція РФ

Паспортизація об'єктів; Обстеження з оцінкою технічного стану та експлуатаційної придатності будівель; Діагностика будівельних матеріалів; Проектно-кошторисна документація; Енергоаудит; Комунікації; Енерго-, теплозберігаючі технології;  Газове обладнання, газифікація; Реконструкція, реставрація, ремонт; Ліфти, ескалатори, траволатори.
Опис діяльності:

Приватне підприємство-фірма «МЕКА»

Приватне підприємство-фірма «МЕКА» працює на ринку будівельних послуг понад 10 років та має всі необхідні ліцензії та дозволи для проведення будівельних та монтажних робіт.

Проекти будинків архітектора Ярощука М.М.

Сертифікований архітектор ЯРОЩУК Микола Мефодійович займається архітектурною діяльністю з 1995 року. З 2007 року приватний підприємець, основним напрямком професійної діяльності є надання послуг з проектування житлових та громадських будівель.

Натяжні стелі

Французькі натяжні стелі. Якісний монтаж.

Компанія "Віконд". Вікна. Двері

Вікна. Двері. Підвіконня. Комплектуючі до вікон. Віконна вентиляція. Алюмінієві композитні фасади. Балкони. Гаражні ворота. Вироби з дерева. Водостік. Металочерепиця. Металопрофіль. Сайдинг.

Сучасні віконні системи

Виробництво високоякісних металопластикових вікон та дверей.

Престиж Плюс. Покрівельні матеріали

Натуральна черепиця. Металочрепиця. Композитна черепиця. Водозливні системи. Мансардні вікна.

Гранит СВ - Вироби з природного каменю

Граніт СВ виготовляє і реалізує оптом і вроздріб : надгробні пам'ятники з граніту і габро, облицювальну плитку з граніту і габро, гранітні столи, гранітну бруківку, вази, гранітні підвіконня, гранітні фонтани, барні стійки, гранітні лавки, бордюри, гранітні ступіні і багато чого іншого. Виготовляємо елітні гранітні пам'ятники та надгробки, меморіальні гранітні комплекси.

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог