Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Інформаційні агентства

Інформаційні агентства

Центр допомоги учасникам АТО Рівненської області

  • Ребілітація, санаторії, безкоштовні ліки.
  • Працевлаштування.
  • Земельні ділянки, квартири.
  • Статуси УБД, нагороди, фінансові виплати.
  • Виплати за поранення, сім"ям загиблих, банківські кредити.
  • Освіта.

Телефонний бізнес-довідник міста Рівне

Бізнес-довідник міста Рівне - це не просто електронна версія телефонного довідника друкованого, він працює з моменту заключення договору і подачі інформації в Телефонний Бізнес-довідник від Бізнес-довідки 1563, тобто набагато раніше виходу друкованого. А це означає, що всі відвідувачі сайту отримають необхідну інформацію вже сьогодні, а рекламодавці – додаткових клієнтів і партнерів.

Бізнес-довідка Рівне

Рівненська Бізнес-довідка 1563 - Член Асоціації працівників безоплатних інформаційно-довідкових служб України "УКРДОВІДКА". Колектив Бізнес-довідки 1563 завжди дотримується принципів високої якості довідково-інформаційного обслуговування клієнтів, оперативності та достовірності у видачі інформації. Абонентів Бізнес-довідки 1563 обслуговують досвідчені оператори.

Zdolbuniv.com / Здолбунів

Інформаційний ресурс Здолбунівщини. Цей проект працює з 15 січня 2013-го року і об’єднує в собі окрім інформаційного ресурсу велику кількість тематичних підсайтів різноманітного спрямування. Ми намагаємось охопити всі сфери зацікавлень здолбунівчан і якомога ширше висвітлювати міські та районні новини.

Інформаційне агентство «Ервеюей» («ERVE.UA»)

Метою діяльності агентства є збір та поширення інформації про Рівненщину та інформування населення області про усі актуальні події.

PR-агенція «PRant Media»

PR-агенція «PRant Media» надає своїм клієнтам найширший спектр якісних послуг у сфері зв’язків із громадськістю, а також інших послуг, спрямованих на формування і підтримку іміджу компанії, бренду чи окремої персони.
«PRant Media» надає послуги за такими напрямками:
    PR-стратегії
    PR-кампанії

Rivne-City. Рівненський міський портал

Новини. Погода. Робота. Бізнес. Довідка Рівне.

Рекламно-інформаційна агенція «Пілон»

Рекламно-інформаційна агенція «Пілон» заснована у 1995 році у місті Рівне. Агенція є офіційним та ексклюзивним рекламним представником в Рівненській області «5 каналу», місцевого телеканалу «Сфера-ТВ», також радіостанцій «Ретро-фм» та «Ера-фм».

Давай - рекламно-інформаційна газета!

Реклама та безкоштовні оголошення в Острозі.

ТзОВ ТРК «РІВНЕ 1»

Товариство з обмеженою відповідальністю ТРК «РІВНЕ 1», інформаційні програми, культурологічні програми, просвітницькі програми.

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог