Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Преса

Преса

Рівненська правда

Газета “Рівненська правда”.

Рівненська правда

Громадсько-політичне щотижневе видання "Рівненська правда" форматом А3, засноване 21 грудня 2012 року. День виходу – четвер. Газета "Рівненська правда" розповсюджується в усіх районах Рівненської області і в обласному центрі. Кількість сторінок – 24. Перша, остання та розворот – кольорові, внутрішні сторінки – чорно-білі.

Костопільська газета оголошень

"Костопільська газета оголошень" пропонує розміщення реклами та оголошень. Газета виходить щочетверга та розповсюджується безкоштовно.

"Вільне слово". Громадсько-політична газета

Найстаріша обласна громадсько-політична газета Рівненщини. Чесні новини, неупереджені коментарі, різні точки зору, невигадані життєві історії, об’єктивне висвітлення минулого, корисні поради (сторінки "Господар", "Будьте здорові!"). Для дітей сторінка "Чомудрик". 

«СІТІ Рівне» Рівненський обласний тижневик

Обласний інформаційно-рекламний тижневик.
Рубрики газети:

Афіша. Рівне

Рекламно-інформаційний тижневик.

Найбільший каталог оглошень та реклами Рівненщини, програма телебачення на тиждень, розваги, статті, новини, кросворд.

 

Вісті Рівненщини

Газета Рівненської обласної ради.

 

7 днів. Рівненський тижневик

Засновник та видавець Рівненська міська рада. Тижневик „7 днів” Фо рмат – А3. Кількість сторінок – від 16, з них 2 – кольорові. День виходу – четвер. Тираж тижня – 5130. Розповсюджується в місті Рівному та області за передплатою (80%) і вроздріб через мережу кіосків та приватними розповсюджувачами.

 

РІА "Пропозиція" - найефективніша реклама.

Безкоштовна рекламно-інформаційна газета "Пропозиція". Найбільший тираж (10500)- це у двічі більше ніж сума тиражів костопільських газет.
Розробка, виготовлення та розміщення рекламної інформації по м.Костопіль. Лідер на ринку реклами у м.Костопіль.

Хотите заказать себе стулья в кухню, это можно сделать на mebeltorg.com.ua.
 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог