Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Медичні заклади

Медичні заклади

"Оксфорд Медікал" у Рівному

МЦ «Оксфорд Медікал» вже більше 10 років - найбільша мережа медичних центрів по всій Україні. Ми, с гордістю та впевненістю у високій якості, пропонуємо своїм пацієнтам послуги лікарів більше ніж 20 спеціальностей. Наша робота – ваше здоров'я. 

Елітдент. Стоматологічна клініка

Клініка надає повний комплекс стоматологічних послуг, орієнтуючись на здоров'я, естетику, безпеку та комфорт.

Послуги:

Ортоптичний кабінет

Якісна офтальмологічна допомога дітям. Дитячий ортоптичний кабінет в м. Рівне, індивідуальний комплекс процедур для відновлення зору дітей, корекція зору у дітей, профілактика дитячої слабозорості і сліпоти, лікування вроджених і набутих вад зору.

 

040

Медичний центр сучасних технологій «ВАШЕ ЗДОРОВ’Я»

Медичний центр сучасних технологій «ВАШЕ ЗДОРОВ’Я» оснащено ультразвуковими системами експертного класу, які ідеально забезпечують дослідження внутрішніх органів, серцево-судинної системи, щитоподібної залози, лімфатичних вузлів, дозволяють візуалізувати найдрібніші деталі, побачити найменші структурні зміни в органах та системах.

Без болю. Рівненський Центр реабілітації болю спини і суглобів

Рівненський Центр реабілітації болю спини та суглобів проводить комплексне фізіотерапевтичне лікування захворювань опорно-рухового апарату.

Добрі руки. Лікар Важовський

Персональний сайт Петра Важовського. Мануальний терапевт, лікар-фізіотерапевт вищої кваліфікаційної категорії, завідувач відділення фізіотерапії Рівненської центральної міської лікарні.

Послуги:

Медичний центр АНІКО

Медичний центр «АНІКО» - перша приватна сучасна клініка європейського стандарту у місті Рівне. Діагностика, лікувальна реабілітація. Комплексний та науковий підхід для вирішення проблем вашого здоров'я. Новітні технології, співпраця з провідними клініками країни, Європи.

Комунальний заклад “Рівненський обласний госпіталь інвалідів війни”

Cьогодні госпіталь багатопрофільний лікувальний заклад вищої акредитаційної категорії, методичний центр по організації надання медичної допомоги ветеранам війни в області. Основні показники діяльності Рівненського обласного госпіталю інвалідів війни знаходиться на рівні кращих показників серед госпіталів України.

Центр променевої терапії в Рівненському обласному онкологічному диспансері

У Рівненському Центрі променевої терапії надають послуги із діагностики та радіотерапевтичного лікування злоякісних новоутворень.

Пацієнту призначають та виконують необхідне обстеження, на підставі даних якого призначають відповідне лікування.

Види процедур із променевої діагностики:

Рівненський обласний центр медико-соціальної реабілітації дітей

У Центрі надають допомогу дітям віком від з 1 місяця до 18 років з органічним ураженням нервової системи (ДЦП, органічні пре- і перинатальні ураження), руховими порушеннями, затримками статокінетичного і психомовного розвитку, наслідками перенесених менінгітів, енцефалітів, мієлітів, поліомієліту та поліомієлітоподібних захворювань тощо.

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог