Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Здоров‘я сім‘ї

Здоров‘я сім‘ї

Без болю. Рівненський Центр реабілітації болю спини і суглобів

Рівненський Центр реабілітації болю спини та суглобів проводить комплексне фізіотерапевтичне лікування захворювань опорно-рухового апарату.

Інформаційно-консультаційний центр "Здоров'я від Гіпократа"

Центр «Здоров’я від Гіппократа» пропагує відновлення здоров'я, профілактику захворювань та оздоровлення за допомогою фітокомплексів вітчизняних виробників, фітопрепаратів, продуктів здорового харчування. натуральної органічної косметики.

Центр променевої терапії в Рівненському обласному онкологічному диспансері

У Рівненському Центрі променевої терапії надають послуги із діагностики та радіотерапевтичного лікування злоякісних новоутворень.

Пацієнту призначають та виконують необхідне обстеження, на підставі даних якого призначають відповідне лікування.

Види процедур із променевої діагностики:

Приватний гінекологічний прийом в м.Рівне

Консультація та лікування запальних захворювань, гормональних порушень, ендометріозу, ерозій, поліпів, порушень менструального циклу, молочниці, кольпітів, інфекцій що передаються статевим шляхом.

Рівненський обласний центр здоров'я

Свій літопис нинішня спеціалізована профілактична установа управління охорони здоров’я - обласний центр здоров’я, розпочала з далекого післявоєнного року. Саме 8 березня 1946 року було відкрито обласний Дім санітарної культури. Пізніше цей заклад став називатися Будинком санітарної просвіти, а першим його завідувачем був Борис Слесарчук. У 1946 році тут працювало лише троє осіб.

Рівненський обласний центр медико-соціальної реабілітації дітей

У Центрі надають допомогу дітям віком від з 1 місяця до 18 років з органічним ураженням нервової системи (ДЦП, органічні пре- і перинатальні ураження), руховими порушеннями, затримками статокінетичного і психомовного розвитку, наслідками перенесених менінгітів, енцефалітів, мієлітів, поліомієліту та поліомієлітоподібних захворювань тощо.

Реабілітаційний центр "12+"

"12+" - психотерапевтичний центр де лікують від алкогольної, наркотичної та ігрової залежності, використовуючи найбільш ефективну, всесвітньо відому програму "12 кроків" (модель Мінессота).

 

Стоматологічно-косметична студія "Едем"

Стоматологія та протезування, вирівнювання зубів. Едем-SPA пропонує кедрову здравницю та інфрачервону кабіну, солярій.

 

Стоматологично-косметична студия "Едем" м.Рівне: лікування зубів, ортопедія, ортодонтія (вирівнювання зубів). Солярій | Едем-SPA | Інфрачервона кабіна | Кедрова фітосауна | Он-лайн консультація лікаря стоматолога

Фірма Ремедіус

Фірма Ремедіус пропонує: медичний догляд за хворими вдома, кваліфікований середній медичний персонал - медсестри, санітарки, масажисти, доглядальниці, няні, які працюватимуть у вас вдома. Догляд за людьми похилого віку.
Ми вміємо все, що лікар призначив!

Український Альянс із запобігання вродженим вадам розвитку

Основні напрямки діяльності Українсько-Американської Програми запобігання вродженим вадам розвитку. Мета: запобігання вродженим вадам розвитку та генетичним порушенням.

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог